3 thoughts on “Lietuvos Aukščiausiasis Teismas apribojo „skolų išieškojimo“ paslaugas teikiančių asmenų veiklos galimybes

 1. Laurynas

  Dėl atstovavimo pradžios ginčytis neverta, nes tą reglamentuoja CPK 56-57 str. Dėl atitikimo Konstitucijai, tai išties įdomus aspektas, galėtų kažkada iki Konstitucinio Teismo nueiti šis klausimas, bet nemanau, kad teismas įžvelgtų kažkokį prieštaravimą.

  Reply
 2. Teisininkai

  Taip tik pas mus galėjo sugalvot. Teisingai, juk advokatai blogai pradėjo gyvent, juk mes, teisininkai, atimam iš jų duoną, kur ten duoną, ant ikrų neužtenka…
  Viskas yra daroma taip, kad paskutiniai, dar bent kažkiek mąstantys, paliktų Lietuvą ir emigruotų, nes dedamos visos pastangos, kad neleist žmogui užsidirbt savo protu, sugebėjimais. Ribojama paprasto žmogaus laisvė pasirinkt, ar eit pas advokatą, ar rinktis teisininką, kurio paslaugų kaina kartais ženkliai mažesnė.
  Ne paslaptis, kad kartais paprastas teisininkas suruošia procesinius dokumentus kokybiškiau už advokatą.
  LAT konstatuoja, kad advokatai ir jų padėjėjai turi kvalifikaciją, išlaikę advokato egzaminus. Drįsčiau pasiginčyt. Nemaža advokatų dalis tų egzaminų nėra net laikę, paprasčiausiai suspėjo į tą „traukinį“ kuris suteikė galimybę tą „advokato“ vardą įgyt. Labai įdomu būtu pažiūrėt, kiek iš jų liktų advokatais, įvedus reikalavimą tą egzaminą perlaikyt?
  Mano nuomone, atstovavimas teisme, tai dalyvavimas teismo posėdžiuose, ginant kliento teises. O procesinių dokumentų parengimas dar nereiškia atstovavimo teisme.
  Tai tik mano asmenine nuomonė, bet labai liūdna, kad priimamos tokios nutartys. Labai daug teisinių paslaugų įmonių privalės nutraukti savo veiklą ir ieškot galimybės užsidirbt pragyvenimui svečiose šalyse, nes Lietuvoj atimamos paskutinės galimybės ne tik gyvent, bet ir egzistuot…

  Pagarbiai.

  Reply
 3. Aleks

  Perskaičius teismo nutartį matosi, kad teismas nagrinėjo teisinius santykius tarp fizinio ir juridinio asmens, dėl procesinių išlaidų ir konstatavo, kad tarpininkai buvo UAB ,,Teisnių paslaugų įmonė“ tarp juridinio ir fizinio asmens ir kas faktu nustatyta dalį procesinių išlaidų priteisė. Todėl dėl teisnių santykių, atstovavimo., procesinių išlaidų priteisimo esant sutartiniams santykiams kurie įgauna teisnį pagrindą nebuvo nagrinėjama.
  Pagarbiai

  Reply

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *